Vítá Vás pekárna Bystré

Jsme rádi, že jste si vybrali právě naše webové stránky. Všem návštěvníkům nabízíme základní informace o bysterské pekárně.

Pekárna byla uvedena do provozu v roce 1990 a pracuje zde asi 30 zaměstnanců. Naše výrobky vycházejí z tradičního pekařského řemesla. Pečivo bysterské pekárny je oblíbeným sortimentem velkoprodejen i maloprodejen mnoha okresů. Snažíme se vytvářet pečivo zajímavé chutí i vzhledem a přitom vždy dbáme na nejvyšší kvalitu.

Sortiment pekařských produktů je rozsáhlý od základních rohlíků, koláčů, vánoček, plundrových koláčů…. po speciální adventní chlebíčky, croissanty, vánoční štoly, velikonoční chlebíčky…. Vyrábíme i pečivo vhodné pro diabetiky (diabet vánočky). Nedílnou součástí výroby je také cereální pečivo-bagety, slunečnicový, rustikální chléb, sojový suk, sojový rohlík Speciál, grahamový rohlík….

Naším stěžejním produktem je chléb a to v mnoha provedeních. Základem pro výrobu chleba je klasický třístupňový žitný kvas, který vyvádíme v dížích. Bysterská pekárna své výrobky distribuuje rozvozovými linkami v kraji Vysočina, Pardubickém a Jihomoravském kraji. Pečivo dodáváme šest dnů v týdnu, dle přání zákazníka i několikrát denně.

Největší odměnou naší usilovné práce je spokojený zákazník!